MiRelay HVR24-2A04-03
| Manufacturer | MiRelayAsian Brands |
| MPN | HVR24-2A04-03 |
| LCSC Part # | C49573810 |
| Packaging | Through Hole,40x15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Through Hole,40x15mm Reed Relays RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Relays/Reed Relays | |
| Manufacturer | MiRelay | |
| Packaging | Through Hole,40x15mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 36 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 36
36 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 13.6036 | $ 13.60 |
| 10+ | $ 12.9786 | $ 129.79 |
| 36+ | $ 11.8972 | $ 428.30 |
| 108+ | $ 10.9521 | $ 1182.83 |
Standard Packaging36/Full Box | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |

