JIERR ERA25V3300M13X25
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| MPN | ERA25V3300M13X25 |
| LCSC Part # | C49256801 |
| Packaging | Through Hole,D13xL25mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM 3300uF ±20% 25V TH |
| Description | 3300uF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Through Hole,D13xL25mm 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Packaging | Through Hole,D13xL25mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,240
1,240
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3129 | $ 1.56 |
50+ | $ 0.2468 | $ 12.34 |
200+ | $ 0.2184 | $ 43.68 |
400+ | $ 0.1831 | $ 73.24 |
2,400+ | $ 0.1673 | $ 401.52 |
5,000+ | $ 0.1579 | $ 789.50 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$