TyoHM CP500M07DUS6BB10PG
| Manufacturer | TyoHMAsian Brands |
| MPN | CP500M07DUS6BB10PG |
| LCSC Part # | C49241632 |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Through Hole,P=5mm PTC Thermistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Temperature Sensors/PTC Thermistors | |
| Manufacturer | TyoHM | |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 875
875 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.1539 | $ 0.77 |
| 50+ | $ 0.1211 | $ 6.06 |
| 150+ | $ 0.107 | $ 16.05 |
| 1,000+ | $ 0.0894 | $ 89.40 |
| 2,000+ | $ 0.0816 | $ 163.20 |
| 4,000+ | $ 0.0769 | $ 307.60 |
Standard Packaging1000/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |

