Chinamobile ML307C-DC-CN
| Manufacturer |
Chinamobile
Asian Brands |
| Mfr. Part # | ML307C-DC-CN |
| LCSC Part # | C48982539 |
| Package | SMD,17.7x15.8mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,17.7x15.8mm RF Transceiver Modules and Modems RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Transceiver Modules and Modems | |
| Manufacturer | Chinamobile | |
| Package | SMD,17.7x15.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517799000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517790000 |
| CAHTS | 8517790000 |
| BRHTS | 85177900 |
| INHTS | 85177990 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,398
1,398
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 4.287 | $ 4.29 |
10+ | $ 3.6476 | $ 36.48 |
30+ | $ 3.2674 | $ 98.02 |
100+ | $ 2.8824 | $ 288.24 |
500+ | $ 2.7059 | $ 1352.95 |
1,000+ | $ 2.6247 | $ 2624.70 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$