JIERR ERG35V1000M13X21
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| MPN | ERG35V1000M13X21 |
| LCSC Part # | C47344179 |
| Packaging | Through Hole,D13xL21mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM 1000uF ±20% 35V TH |
| Description | 1000uF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Through Hole,D13xL21mm 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Packaging | Through Hole,D13xL21mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
22,585
22,585
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2222 $ 0.2111 | $ 1.06 |
50+ | $ 0.1745 $ 0.1658 | $ 8.29 |
200+ | $ 0.154 $ 0.1463 | $ 29.26 |
400+ | $ 0.1285 $ 0.1221 | $ 48.84 |
2,400+ | $ 0.1171 $ 0.1113 | $ 267.12 |
5,000+ | $ 0.1103 $ 0.1048 | $ 524.00 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$