JURCC JWMPP92-433J1KVDCP15D7
| Manufacturer |
JURCC
Asian Brands |
| MPN | JWMPP92-433J1KVDCP15D7 |
| LCSC Part # | C47279020 |
| Packaging | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 43nF ±5% 1kV TH |
| Description | 43nF ±5% 1kV Film Capacitor Metallized Polypropylene Through Hole P=15mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | JURCC | |
| Packaging | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
790
790
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.184 | $ 0.92 |
50+ | $ 0.147 | $ 7.35 |
150+ | $ 0.1311 | $ 19.67 |
500+ | $ 0.1113 | $ 55.65 |
2,000+ | $ 0.1025 | $ 205.00 |
5,000+ | $ 0.0972 | $ 486.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$