ZHONGKEWEI ATGM332D-F8N76
| Manufacturer |
ZHONGKEWEI
Asian Brands |
| Mfr. Part # | ATGM332D-F8N76 |
| LCSC Part # | C46955978 |
| Package | SMD,16x12.2mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,16x12.2mm RF Receivers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Receivers | |
| Manufacturer | ZHONGKEWEI | |
| Package | SMD,16x12.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8538900000 |
| USHTS | 8538901000 |
| TARIC | 8538901900 |
| CAHTS | 8538909090 |
| BRHTS | 85389090 |
| INHTS | 85389000 |
| MXHTS | 8538.90.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
485
485
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 4.377 | $ 4.38 |
10+ | $ 3.7503 | $ 37.50 |
30+ | $ 3.3772 | $ 101.32 |
100+ | $ 2.9993 | $ 299.93 |
500+ | $ 2.8265 | $ 1413.25 |
1,000+ | $ 2.7473 | $ 2747.30 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$