LanTu Micro SMS0865-150MT
| Manufacturer |
LanTu Micro
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMS0865-150MT |
| LCSC Part # | C45359530 |
| Package | SMD,8.5x8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 15uH SMD,8.5x8mm |
| Description | 8A 15uH ±20% 8.3A 24.5mΩ Molded Inductor SMD,8.5x8mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | LanTu Micro | |
| Package | SMD,8.5x8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
400
400
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2547 $ 0.2420 | $ 1.21 |
50+ | $ 0.2 $ 0.1900 | $ 9.50 |
150+ | $ 0.1765 $ 0.1677 | $ 25.16 |
500+ | $ 0.1473 $ 0.1400 | $ 70.00 |
2,500+ | $ 0.1343 $ 0.1276 | $ 319.00 |
5,000+ | $ 0.1265 $ 0.1202 | $ 601.00 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$