PANASONIC 2TPF220M6
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 2TPF220M6 |
| LCSC Part # | C437675 |
| Package | SMD,7.3x4.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP TANT 220uF ±20% 2V |
| Description | 220uF ±20% 2V Tantalum Capacitors 6mΩ@100kHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Tantalum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | PANASONIC | |
| Package | SMD,7.3x4.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532211000 |
| USHTS | 8532210080 |
| TARIC | 8532210000 |
| CAHTS | 8532210010 |
| BRHTS | 85322119 |
| INHTS | 85322100 |
| MXHTS | 8532.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
23
23
Available for Immediate Shipping
Discontinued
Once stock is depleted, this product will be updated to 'Not Available.'
Stock Notification
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.7103 | $ 1.71 |
10+ | $ 1.4491 | $ 14.49 |
30+ | $ 1.2847 | $ 38.54 |
100+ | $ 1.1172 | $ 111.72 |
500+ | $ 1.0419 | $ 520.95 |
1,000+ | $ 1.0081 | $ 1008.10 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||