SAMZO MIC-4013-G-G00
| Manufacturer | SAMZOAsian Brands |
| MPN | MIC-4013-G-G00 |
| LCSC Part # | C42371093 |
| Packaging | SMD,D=4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 4mm green board high-temperature bonded capacitorless microphone |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Microphones | |
| Manufacturer | SAMZO | |
| Packaging | SMD,D=4mm | |
| Diameter(φD) | 4mm | |
| Mounting Type | SMD | |
| Height | 1.3mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 151,745
151,745 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.0586 | $ 0.29 |
| 50+ | $ 0.0515 | $ 2.58 |
| 150+ | $ 0.0479 | $ 7.19 |
| 500+ | $ 0.0452 | $ 22.60 |
| 2,500+ | $ 0.0424 | $ 106.00 |
| 5,000+ | $ 0.0413 | $ 206.50 |
Standard Packaging5000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |



