dehongganying DH0630H-470M
| Manufacturer |
dehongganying
Asian Brands |
| Mfr. Part # | DH0630H-470M |
| LCSC Part # | C41407082 |
| Package | SMD,7.1x6.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 47uH SMD,7.1x6.6mm |
| Description | 1.5A 47uH ±20% 2A 320mΩ Molded Inductor SMD,7.1x6.6mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | dehongganying | |
| Package | SMD,7.1x6.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,340
2,340
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0778 | $ 0.39 |
50+ | $ 0.0615 | $ 3.08 |
150+ | $ 0.0534 | $ 8.01 |
500+ | $ 0.0473 | $ 23.65 |
2,500+ | $ 0.0424 | $ 106.00 |
5,000+ | $ 0.0399 | $ 199.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$