PANASONIC ETQP3M2R2KVP
| Manufacturer | |
| MPN | ETQP3M2R2KVP |
| LCSC Part # | C412307 |
| Packaging | SMD,5.5x5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 2.2uH 5.2A 20mΩ SMD,5.5x5mm |
| Description | 5.2A 2.2uH ±20% 10.1A 20mΩ Molded Inductor SMD,5.5x5mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | PANASONIC | |
| Packaging | SMD,5.5x5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,157
4,157
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5345 | $ 0.53 |
10+ | $ 0.4299 | $ 4.30 |
30+ | $ 0.3848 | $ 11.54 |
100+ | $ 0.3285 | $ 32.85 |
500+ | $ 0.2914 | $ 145.70 |
1,000+ | $ 0.2769 | $ 276.90 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$