SUNGMUN TDR-08
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | TDR-08 |
| LCSC Part # | C411255 |
| Package | DIP,P=2.54mm |
| Customer # | |
| Description | 150mA -40℃~+85℃ DIP,P=2.54mm DIP Switches/SIP Switches RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/DIP Switches/SIP Switches | |
| Manufacturer | SUNGMUN | |
| Package | DIP,P=2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.5699 | $ 1.57 |
10+ | $ 1.3251 | $ 13.25 |
50+ | $ 1.0895 | $ 54.48 |
100+ | $ 0.9361 | $ 93.61 |
500+ | $ 0.8679 | $ 433.95 |
1,000+ | $ 0.8384 | $ 838.40 |
3,000+ | $ 0.8276 | $ 2482.80 |
4,500+ | $ 0.8214 | $ 3696.30 |
Standard Packaging 50/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$