PANASONIC ETQP5M101YGM
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | ETQP5M101YGM |
| LCSC Part # | C409631 |
| Package | SMD,7.5x7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 100uH 1.4A 348mΩ SMD,7.5x7mm |
| Description | 1.4A 100uH ±20% 3.1A 348mΩ Molded Inductor SMD,7.5x7mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | PANASONIC | |
| Package | SMD,7.5x7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
339
339
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0462 | $ 1.05 |
10+ | $ 0.8644 | $ 8.64 |
30+ | $ 0.7742 | $ 23.23 |
100+ | $ 0.6857 | $ 68.57 |
500+ | $ 0.5441 | $ 272.05 |
1,000+ | $ 0.5167 | $ 516.70 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$