FUET FUET-9650B-5V
| Manufacturer |
FUET
Asian Brands |
| Mfr. Part # | FUET-9650B-5V |
| LCSC Part # | C391033 |
| Package | SMD,9.6x9.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | BUZZER MAGNETIC 4V~7V 9.6x9.6mm SMD |
| Description | Buzzers Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Magnetic 4V~7V 3kHz 83dB SMD,9.6x9.6mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Alarms, Buzzers, and Sirens | |
| Manufacturer | FUET | |
| Package | SMD,9.6x9.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 600 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5936 | $ 0.59 |
10+ | $ 0.4803 | $ 4.80 |
30+ | $ 0.4229 | $ 12.69 |
100+ | $ 0.367 | $ 36.70 |
600+ | $ 0.3319 | $ 199.14 |
1,200+ | $ 0.3144 | $ 377.28 |
Standard Packaging 600/Full
Reel | ||