VISHAY MKP1847610444Y5
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | MKP1847610444Y5 |
| LCSC Part # | C3804677 |
| Package | Through Hole,P=52.5mm |
| Customer # | |
| Description | 10uF 440V -40℃~+85℃ ±5% Through Hole,P=52.5mm Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Package | Through Hole,P=52.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 40 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 24.8161 | $ 24.82 |
200+ | $ 9.6038 | $ 1920.76 |
500+ | $ 9.266 | $ 4633.00 |
1,000+ | $ 9.0994 | $ 9099.40 |
Standard Packaging 40/Full
Bag | ||