Sunltech SLP0810R-102MTT
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SLP0810R-102MTT |
| LCSC Part # | C364093 |
| Package | Through Hole,D8.5xL12mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 1mH 500mA 1.8Ω Through Hole |
| Description | 500mA 1mH 1.8Ω Drum-core inductor ±20% Through Hole,D8.5xL12mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Sunltech | |
| Package | Through Hole,D8.5xL12mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
71,235
71,235
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0967 $ 0.0871 | $ 0.44 |
50+ | $ 0.0795 $ 0.0716 | $ 3.58 |
150+ | $ 0.0709 $ 0.0639 | $ 9.59 |
500+ | $ 0.0569 $ 0.0513 | $ 25.65 |
2,500+ | $ 0.0517 $ 0.0466 | $ 116.50 |
5,000+ | $ 0.0491 $ 0.0442 | $ 221.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$