CENKER CKCS3015-2.2uH/M
| Manufacturer |
CENKER
Asian Brands |
| Mfr. Part # | CKCS3015-2.2uH/M |
| LCSC Part # | C354563 |
| Package | SMD,3x3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 2.2uH 1.6A 60mΩ 1212 |
| Description | 1.6A 2.2uH 1.6A 60mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | CENKER | |
| Package | SMD,3x3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,280
2,280
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0398 | $ 0.80 |
200+ | $ 0.0308 | $ 6.16 |
600+ | $ 0.0263 | $ 15.78 |
2,000+ | $ 0.0229 | $ 45.80 |
10,000+ | $ 0.0202 | $ 202.00 |
20,000+ | $ 0.0188 | $ 376.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$