YAGEO SQP15AJB-330R
| Manufacturer |
YAGEO
Asian Brands |
| MPN | SQP15AJB-330R |
| LCSC Part # | C3458471 |
| Packaging | Through Hole,D12.5xL48mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 330Ω ±5% 15W Through Hole,D12.5xL48mm |
| Description | 330Ω 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% Through Hole,D12.5xL48mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | YAGEO | |
| Packaging | Through Hole,D12.5xL48mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 720 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.1368 | $ 0.14 |
200+ | $ 0.053 | $ 10.60 |
720+ | $ 0.0511 | $ 36.79 |
1,440+ | $ 0.0502 | $ 72.29 |
Standard Packaging 720/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$