BORN AO3400A
| Manufacturer |
BORN
Asian Brands |
| MPN | AO3400A |
| LCSC Part # | C344010 |
| Packaging | SOT-23 |
| Customer # | |
| Key Attributes | MOSFET N-CH 30V 5.8A SOT-23 |
| Description | N-Channel 30V 5.8A 1.4W Surface Mount SOT-23 |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/Transistors/FETs, MOSFETs/Single FETs, MOSFETs | |
| Manufacturer | BORN | |
| Packaging | SOT-23 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8541290000 |
| USHTS | 8541290095 |
| TARIC | 8541290000 |
| CAHTS | 8541290000 |
| BRHTS | 85412910 |
| INHTS | 85412900 |
| MXHTS | 8541.29.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0606 | $ 0.61 |
100+ | $ 0.05 | $ 5.00 |
300+ | $ 0.0448 | $ 13.44 |
3,000+ | $ 0.0307 | $ 92.10 |
6,000+ | $ 0.0276 | $ 165.60 |
9,000+ | $ 0.026 | $ 234.00 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$