NCC KTD350B106K43A0T00
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | KTD350B106K43A0T00 |
| LCSC Part # | C32753248 |
| Package | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Description | 10uF ±10% 35V Through Hole,P=5mm Ceramic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | NCC | |
| Package | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532249000 |
| USHTS | 8532240020 |
| TARIC | 8532240000 |
| CAHTS | 8532240090 |
| BRHTS | 85322490 |
| INHTS | 85322400 |
| MXHTS | 8532.24.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,840
1,840
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0021 | $ 1.00 |
10+ | $ 0.9191 | $ 9.19 |
30+ | $ 0.8728 | $ 26.18 |
100+ | $ 0.8218 | $ 82.18 |
500+ | $ 0.7994 | $ 399.70 |
1,000+ | $ 0.7883 | $ 788.30 |
Standard Packaging 2000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$