Keystone 3527
| Manufacturer | |
| MPN | 3527 |
| LCSC Part # | C3205290 |
| Packaging | Through Hole,P=22.9mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 5mmX20mm FUSE HOLDERS, 3AG FUSE HOLDERS |
| Description | Cylindrical 6.3A Clip 1 Through Hole,P=22.9mm Fuseholders RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Fuseholders | |
| Manufacturer | Keystone | |
| Packaging | Through Hole,P=22.9mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536100000 |
| USHTS | 8536100040 |
| TARIC | 8536109010 |
| CAHTS | 8536100000 |
| BRHTS | 85361000 |
| INHTS | 85361010 |
| MXHTS | 8536.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2
2
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 2.2156 | $ 2.22 |
10+ | $ 2.1649 | $ 21.65 |
30+ | $ 2.1311 | $ 63.93 |
100+ | $ 2.0974 | $ 209.74 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$