TOSHIBA TPH4R50ANH1,LQ(MW
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | TPH4R50ANH1,LQ(MW |
| LCSC Part # | C31837493 |
| Package | SOP-8-EP-5.0mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | MOSFET N-CH 100V 60A SOP-8-EP-5.0mm |
| Description | N-Channel 100V 60A 78W Surface Mount SOP-8-EP-5.0mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/FETs, MOSFETs/Single FETs, MOSFETs | |
| Manufacturer | TOSHIBA | |
| Package | SOP-8-EP-5.0mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541290000 |
| USHTS | 8541290095 |
| TARIC | 8541290000 |
| CAHTS | 8541290000 |
| BRHTS | 85412910 |
| INHTS | 85412900 |
| MXHTS | 8541.29.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,955
4,955
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8471 | $ 0.85 |
10+ | $ 0.6755 | $ 6.76 |
30+ | $ 0.5897 | $ 17.69 |
100+ | $ 0.5039 | $ 50.39 |
500+ | $ 0.453 | $ 226.50 |
1,000+ | $ 0.426 | $ 426.00 |
Standard Packaging 5000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$