SCHURTER 3403.0167.24
| Manufacturer | |
| MPN | 3403.0167.24 |
| LCSC Part # | C3159285 |
| Packaging | SMD,10.1x3mm |
| Customer # | |
| Description | 1.25A SMD,10.1x3mm Fuses RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Fuses | |
| Manufacturer | SCHURTER | |
| Packaging | SMD,10.1x3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536100000 |
| USHTS | 8536100040 |
| TARIC | 8536109010 |
| CAHTS | 8536100000 |
| BRHTS | 85361000 |
| INHTS | 85361010 |
| MXHTS | 8536.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.2971 | $ 1.30 |
200+ | $ 0.5015 | $ 100.30 |
500+ | $ 0.4845 | $ 242.25 |
1,000+ | $ 0.4752 | $ 475.20 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$