JSCJ BC807W
| Manufacturer |
JSCJ
Asian Brands |
| Mfr. Part # | BC807W |
| LCSC Part # | C3031838 |
| Package | SOT-323 |
| Customer # | |
| Key Attributes | TRANS PNP 45V 0.5A SOT-323 |
| Description | Bipolar (BJT) Transistor PNP 45V 0.5A 80MHz 0.2W Surface Mount SOT-323 |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/Bipolar (BJT)/Single Bipolar Transistors | |
| Manufacturer | JSCJ | |
| Package | SOT-323 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541210000 |
| USHTS | 8541210095 |
| TARIC | 8541210000 |
| CAHTS | 8541210000 |
| BRHTS | 85412199 |
| INHTS | 85412100 |
| MXHTS | 8541.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,500
10,500
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0262 | $ 0.52 |
200+ | $ 0.0207 | $ 4.14 |
600+ | $ 0.0176 | $ 10.56 |
3,000+ | $ 0.0158 | $ 47.40 |
9,000+ | $ 0.0142 | $ 127.80 |
21,000+ | $ 0.0133 | $ 279.30 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$