CENKER CKST0605-4.7uH/M
| Manufacturer |
CENKER
Asian Brands |
| MPN | CKST0605-4.7uH/M |
| LCSC Part # | C3002648 |
| Packaging | SMD,7.5x6.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 4.7uH 5.7A 30mΩ SMD,6.6x7.5mm |
| Description | 5.7A 4.7uH ±20% 30mΩ 8A Molded Inductor SMD,7.5x6.6mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | CENKER | |
| Packaging | SMD,7.5x6.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
305
305
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0969 | $ 0.48 |
50+ | $ 0.0772 | $ 3.86 |
150+ | $ 0.0673 | $ 10.10 |
1,000+ | $ 0.0597 | $ 59.70 |
2,000+ | $ 0.0538 | $ 107.60 |
5,000+ | $ 0.0509 | $ 254.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$