YJYCOIN YAL0204-2R2K
| Manufacturer |
YJYCOIN
Asian Brands |
| MPN | YAL0204-2R2K |
| LCSC Part # | C2931814 |
| Packaging | Through Hole,D2.8xL4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 2.2uH 230mA 1.2Ω Through Hole,D2.8xL4mm |
| Description | 230mA 2.2uH ±10% 1.2Ω Color Band Inductor Through Hole,D2.8xL4mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | YJYCOIN | |
| Packaging | Through Hole,D2.8xL4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,480
2,480
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.036 | $ 0.72 |
200+ | $ 0.028 | $ 5.60 |
600+ | $ 0.0236 | $ 14.16 |
3,000+ | $ 0.021 | $ 63.00 |
9,000+ | $ 0.0187 | $ 168.30 |
21,000+ | $ 0.0174 | $ 365.40 |
Standard Packaging 3000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$