muRata 1267AY-101M=P3
| Manufacturer | |
| MPN | 1267AY-101M=P3 |
| LCSC Part # | C2931054 |
| Packaging | SMD,8.3x8.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 100uH 1.1A 280mΩ SMD,8.3x8.3mm |
| Description | 1.1A 100uH ±20% 1.1A 280mΩ SMD,8.3x8.3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | muRata | |
| Packaging | SMD,8.3x8.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3696 | $ 1.85 |
50+ | $ 0.2953 | $ 14.77 |
150+ | $ 0.2634 | $ 39.51 |
1,000+ | $ 0.2236 | $ 223.60 |
2,000+ | $ 0.2059 | $ 411.80 |
5,000+ | $ 0.1953 | $ 976.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$