PROD Tech PDUUAT98-103MLN
| Manufacturer |
PROD Tech
Asian Brands |
| Mfr. Part # | PDUUAT98-103MLN |
| LCSC Part # | C2909797 |
| Package | Through Hole-4P,17x12mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 10mH 700mA 2LN TH |
| Description | 10mH@1kHz 2Line Common Mode Choke Through Hole-4P 17x12mm 700mA DCR 700mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | PROD Tech | |
| Package | Through Hole-4P,17x12mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 450 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
8,720
8,720
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2791 $ 0.2736 | $ 1.37 |
50+ | $ 0.2241 $ 0.2197 | $ 10.99 |
150+ | $ 0.2005 $ 0.1965 | $ 29.48 |
450+ | $ 0.1578 $ 0.1547 | $ 69.62 |
2,700+ | $ 0.1447 $ 0.1419 | $ 383.13 |
4,950+ | $ 0.1368 $ 0.1341 | $ 663.80 |
Standard Packaging 450/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$