KNSCHA MPP224J2G10AJ22600
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| MPN | MPP224J2G10AJ22600 |
| LCSC Part # | C2858853 |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 220nF ±5% 400V TH |
| Description | 220nF Film Capacitor ±5% 400V Through Hole P=10mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
13,930
13,930
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0498 $ 0.0449 | $ 0.45 |
100+ | $ 0.0409 $ 0.0369 | $ 3.69 |
300+ | $ 0.0364 $ 0.0328 | $ 9.84 |
1,000+ | $ 0.0269 $ 0.0243 | $ 24.30 |
5,000+ | $ 0.0243 $ 0.0219 | $ 109.50 |
10,000+ | $ 0.0229 $ 0.0207 | $ 207.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$