Dersonic CC2A104ZC1ED3F7C1100
| Manufacturer |
Dersonic
Asian Brands |
| MPN | CC2A104ZC1ED3F7C1100 |
| LCSC Part # | C2761731 |
| Packaging | Through Hole,P=5.08mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP CER 100nF 100V Y5V TH |
| Description | 100nF -20%~+80% 100V Ceramic Capacitor Through Hole P=5.08mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | Dersonic | |
| Packaging | Through Hole,P=5.08mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532249000 |
| USHTS | 8532240020 |
| TARIC | 8532240000 |
| CAHTS | 8532240090 |
| BRHTS | 85322490 |
| INHTS | 85322400 |
| MXHTS | 8532.24.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
12,600
12,600
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0325 $ 0.0309 | $ 0.62 |
200+ | $ 0.0261 $ 0.0248 | $ 4.96 |
1,000+ | $ 0.0206 $ 0.0196 | $ 19.60 |
2,000+ | $ 0.0185 $ 0.0176 | $ 35.20 |
10,000+ | $ 0.0167 $ 0.0159 | $ 159.00 |
20,000+ | $ 0.0157 $ 0.0150 | $ 300.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$