BOURNS SRF4532-510Y
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SRF4532-510Y |
| LCSC Part # | C2651134 |
| Package | SMD-4P,4.5x3.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 51uH 200mA 2LN 2kΩ SMD |
| Description | 51uH@100kHz 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 4.5x3.2mm 2kΩ@10MHz 200mA DCR 3.5Ω |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | BOURNS | |
| Package | SMD-4P,4.5x3.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
502
502
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.6549 | $ 0.65 |
10+ | $ 0.5258 | $ 5.26 |
30+ | $ 0.4605 | $ 13.82 |
100+ | $ 0.3952 | $ 39.52 |
500+ | $ 0.357 | $ 178.50 |
1,000+ | $ 0.3378 | $ 337.80 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$