INGHAi GSC1325YB-3V4000
| Manufacturer | INGHAiAsian Brands |
| MPN | GSC1325YB-3V4000 |
| LCSC Part # | C255334 |
| Packaging | SMD,13x13mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | BUZZER PIEZO 1V~30V |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Alarms, Buzzers, and Sirens | |
| Manufacturer | INGHAi | |
| Packaging | SMD,13x13mm | |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ | |
| Driver Circuitry | Passive (Externally Driven) | |
| Resonant Frequency | 4kHz | |
| Voltage Rating | 3V | |
| Technology | Piezoelectric | |
| Current Consumption | 3mA |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 63
63 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.1884 | $ 1.19 |
| 10+ | $ 0.9885 | $ 9.89 |
| 30+ | $ 0.879 | $ 26.37 |
| 100+ | $ 0.7552 | $ 75.52 |
| 500+ | $ 0.6569 | $ 328.45 |
| 1,000+ | $ 0.6315 | $ 631.50 |
Standard Packaging1000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |



