Laird TYS4012101M-10
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | TYS4012101M-10 |
| LCSC Part # | C2453218 |
| Package | SMD,4x4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 100uH 250mA 2.21Ω SMD,4x4mm |
| Description | 250mA 100uH ±20% 2.21Ω 250mA SMD,4x4mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Laird | |
| Package | SMD,4x4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 4500 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.1636 | $ 0.16 |
200+ | $ 0.0633 | $ 12.66 |
500+ | $ 0.0611 | $ 30.55 |
1,000+ | $ 0.06 | $ 60.00 |
Standard Packaging 4500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$