RUILON 10D390K
| Manufacturer |
RUILON
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 10D390K |
| LCSC Part # | C233185 |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 35V~43V 500A P=7.5mm |
| Description | 35V~43V 500A Varistor Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | RUILON | |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
92,015
92,015
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1372 $ 0.1304 | $ 0.65 |
50+ | $ 0.1091 $ 0.1037 | $ 5.19 |
150+ | $ 0.0951 $ 0.0904 | $ 13.56 |
500+ | $ 0.0719 $ 0.0684 | $ 34.20 |
2,500+ | $ 0.0635 $ 0.0604 | $ 151.00 |
5,000+ | $ 0.0593 $ 0.0564 | $ 282.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$