Ymin OLKM3502W221MF
| Manufacturer |
Ymin
Asian Brands |
| Mfr. Part # | OLKM3502W221MF |
| LCSC Part # | C22464728 |
| Package | Through Hole,D25xL35mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM 220uF ±20% 450V TH |
| Description | 220uF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Through Hole,D25xL35mm 8000hrs@105℃ |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | Ymin | |
| Package | Through Hole,D25xL35mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 72 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
906
906
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.4701 | $ 2.47 |
10+ | $ 2.1063 | $ 21.06 |
30+ | $ 1.8781 | $ 56.34 |
72+ | $ 1.6451 | $ 118.45 |
504+ | $ 1.5398 | $ 776.06 |
1,008+ | $ 1.4935 | $ 1505.45 |
Standard Packaging 72/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$