XR XRT953B77-800MHSYL4
| Manufacturer |
XR
Asian Brands |
| MPN | XRT953B77-800MHSYL4 |
| LCSC Part # | C22447272 |
| Packaging | Through Hole-5P,10x10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 80uH 1.2A 2LN TH |
| Description | 80uH@1kHz 2Line Common Mode Choke Through Hole-5P 10x10mm 1.2A |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | Through Hole-5P,10x10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
490
490
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2868 $ 0.1434 | $ 0.72 |
50+ | $ 0.2252 $ 0.1126 | $ 5.63 |
150+ | $ 0.1988 $ 0.0994 | $ 14.91 |
500+ | $ 0.1659 $ 0.0830 | $ 41.50 |
2,500+ | $ 0.1512 $ 0.0756 | $ 189.00 |
5,000+ | $ 0.1424 $ 0.0712 | $ 356.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$