HONGLITRONIC LM002H384W-7B3C12(Ra4)(ANSI-6000K)
| Manufacturer | HONGLITRONICAsian Brands |
| MPN | LM002H384W-7B3C12(Ra4)(ANSI-6000K) |
| LCSC Part # | C22398578 |
| Packaging | SMD,13.5x13.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD,13.5x13.5mm LED COBs, Engines, Modules, Strips RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED COBs, Engines, Modules, Strips | |
| Manufacturer | HONGLITRONIC | |
| Packaging | SMD,13.5x13.5mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 108 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 101
101 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.9173 | $ 0.92 |
| 10+ | $ 0.7406 | $ 7.41 |
| 30+ | $ 0.6515 | $ 19.55 |
| 108+ | $ 0.564 | $ 60.91 |
| 540+ | $ 0.5121 | $ 276.53 |
| 1,296+ | $ 0.4846 | $ 628.04 |
Standard Packaging108/Full Tray | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |



