KNSCHA MOV10D561K206RV083
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MOV10D561K206RV083 |
| LCSC Part # | C22390369 |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 504V~616V 1.25kA P=7.5mm |
| Description | 504V~616V 1.25kA Varistor Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
8,140
8,140
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0672 $ 0.0605 | $ 0.61 |
100+ | $ 0.0535 $ 0.0482 | $ 4.82 |
500+ | $ 0.0467 $ 0.0421 | $ 21.05 |
1,000+ | $ 0.0416 $ 0.0375 | $ 37.50 |
5,000+ | $ 0.0375 $ 0.0338 | $ 169.00 |
10,000+ | $ 0.0354 $ 0.0319 | $ 319.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$