Shun Xiang Nuo SMMS0630-680MT
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMMS0630-680MT |
| LCSC Part # | C22384812 |
| Package | SMD,7.1x6.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 68uH 1A 580mΩ SMD,7.1x6.6mm |
| Description | 1A 68uH ±20% 1.5A 580mΩ Molded Inductor SMD,7.1x6.6mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Package | SMD,7.1x6.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
31,145
31,145
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1356 $ 0.1289 | $ 0.64 |
50+ | $ 0.1104 $ 0.1049 | $ 5.25 |
150+ | $ 0.0975 $ 0.0927 | $ 13.91 |
500+ | $ 0.0868 $ 0.0825 | $ 41.25 |
2,500+ | $ 0.0771 $ 0.0733 | $ 183.25 |
5,000+ | $ 0.0745 $ 0.0708 | $ 354.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$