XYECONN TS015-CBW1FH6.0
| Manufacturer |
XYECONN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TS015-CBW1FH6.0 |
| LCSC Part # | C22380579 |
| Package | Through Hole-4P,12x12mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH TACTILE SPST 250gf TH |
| Description | Tactile Switch SPST 250gf 6mm 12mm x 12mm Through Hole |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Tactile Switches | |
| Manufacturer | XYECONN | |
| Package | Through Hole-4P,12x12mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
450
450
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0543 $ 0.0381 | $ 0.38 |
100+ | $ 0.0429 $ 0.0301 | $ 3.01 |
500+ | $ 0.0373 $ 0.0262 | $ 13.10 |
1,000+ | $ 0.033 $ 0.0231 | $ 23.10 |
5,000+ | $ 0.0296 $ 0.0208 | $ 104.00 |
10,000+ | $ 0.0279 $ 0.0196 | $ 196.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$