TDK HHM17139B1
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | HHM17139B1 |
| LCSC Part # | C209958 |
| Package | SMD-6P,0.8x1.6mm |
| Customer # | |
| Description | 10dB 180°@±10° 2.4GHz~2.5GHz 50Ω:50Ω 0.7dB SMD-6P,0.8x1.6mm Balun RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/Balun | |
| Manufacturer | TDK | |
| Package | SMD-6P,0.8x1.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0644 | $ 0.32 |
50+ | $ 0.0632 | $ 3.16 |
150+ | $ 0.0624 | $ 9.36 |
500+ | $ 0.0616 | $ 30.80 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||