ISSI IS25LP032D-JNLE-TR
| Manufacturer | |
| MPN | IS25LP032D-JNLE-TR |
| LCSC Part # | C2063103 |
| Packaging | SOIC-8 |
| Customer # | |
| Key Attributes | 32Mb Serial Flash Memory with 133MHz Multi I/O SPI & Quad I/O QPI DTR Interface |
| Description | 32Mbit 2.3V~3.6V 133MHz SPI SOIC-8 Memory (ICs) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Memory/Memory (ICs) | |
| Manufacturer | ISSI | |
| Packaging | SOIC-8 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 3A991B1A |
| CNHTS | 8542329000 |
| USHTS | 8542320071 |
| TARIC | 8542329000 |
| CAHTS | 8542330000 |
| BRHTS | 85423299 |
| INHTS | 85423200 |
| MXHTS | 8542.32.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,961
2,961
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.1219 | $ 1.12 |
10+ | $ 0.9425 | $ 9.43 |
30+ | $ 0.8455 | $ 25.37 |
100+ | $ 0.734 | $ 73.40 |
500+ | $ 0.6839 | $ 341.95 |
1,000+ | $ 0.6612 | $ 661.20 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$