VIBRATION VG197MU
| Manufacturer |
VIBRATION
Asian Brands |
| MPN | VG197MU |
| LCSC Part # | C20625821 |
| Packaging | SMD,21.7x15.9mm |
| Customer # | |
| Description | Transceiver -89dBm UART SMD,21.7x15.9mm RF Transceiver Modules and Modems RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Transceiver Modules and Modems | |
| Manufacturer | VIBRATION | |
| Packaging | SMD,21.7x15.9mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8542399000 |
| USHTS | 8542390001 |
| TARIC | 8542399000 |
| CAHTS | 8542390000 |
| BRHTS | 85423999 |
| INHTS | 85423900 |
| MXHTS | 8542.39.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 300 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,027
9,027
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.5199 $ 1.4440 | $ 1.44 |
10+ | $ 1.2569 $ 1.1941 | $ 11.94 |
30+ | $ 1.1124 $ 1.0568 | $ 31.70 |
300+ | $ 0.95 $ 0.9025 | $ 270.75 |
600+ | $ 0.8769 $ 0.8331 | $ 499.86 |
900+ | $ 0.8444 $ 0.8022 | $ 721.98 |
Standard Packaging 300/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$