OSEN MJL3281A
| Manufacturer |
OSEN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MJL3281A |
| LCSC Part # | C20607892 |
| Package | TO-3PL |
| Customer # | |
| Key Attributes | TRANS NPN+PNP 250V 16A TO-3PL |
| Description | Bipolar (BJT) Transistor NPN+PNP 250V 16A 10MHz 200W Through Hole TO-3PL |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/Bipolar (BJT)/Single Bipolar Transistors | |
| Manufacturer | OSEN | |
| Package | TO-3PL |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541210000 |
| USHTS | 8541210095 |
| TARIC | 8541210000 |
| CAHTS | 8541210000 |
| BRHTS | 85412199 |
| INHTS | 85412100 |
| MXHTS | 8541.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
47
47
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.285 | $ 1.29 |
10+ | $ 1.0626 | $ 10.63 |
30+ | $ 0.9406 | $ 28.22 |
100+ | $ 0.8032 | $ 80.32 |
500+ | $ 0.7414 | $ 370.70 |
1,000+ | $ 0.7136 | $ 713.60 |
Standard Packaging 100/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$