BOURNS SRP1265A-220M
| Manufacturer | |
| MPN | SRP1265A-220M |
| LCSC Part # | C2041465 |
| Packaging | SMD,13.5x12.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 22uH 9A 32.5mΩ SMD,12.5x13.5mm |
| Description | 9A 22uH ±20% 12A 32.5mΩ SMD,13.5x12.5mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | BOURNS | |
| Packaging | SMD,13.5x12.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,080
4,080
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0289 | $ 1.03 |
10+ | $ 0.8483 | $ 8.48 |
30+ | $ 0.7499 | $ 22.50 |
100+ | $ 0.637 | $ 63.70 |
500+ | $ 0.5886 | $ 294.30 |
1,000+ | $ 0.5661 | $ 566.10 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$