VISHAY SQSA84CENW-T1_GE3
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SQSA84CENW-T1_GE3 |
| LCSC Part # | C20346183 |
| Package | PowerPAK1212-8W |
| Customer # | |
| Description | 80V 37mΩ@4.5V 27W PowerPAK1212-8W Single FETs, MOSFETs RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/FETs, MOSFETs/Single FETs, MOSFETs | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Package | PowerPAK1212-8W |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541290000 |
| USHTS | 8541290095 |
| TARIC | 8541290000 |
| CAHTS | 8541290000 |
| BRHTS | 85412910 |
| INHTS | 85412900 |
| MXHTS | 8541.29.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,975
2,975
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.6753 | $ 0.68 |
10+ | $ 0.5425 | $ 5.43 |
30+ | $ 0.4769 | $ 14.31 |
100+ | $ 0.4113 | $ 41.13 |
500+ | $ 0.3713 | $ 185.65 |
1,000+ | $ 0.3505 | $ 350.50 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$