MOLEX 150320421
| Manufacturer | |
| MPN | 150320421 |
| LCSC Part # | C19814908 |
| Packaging | P=0.30mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | P=0.30mm Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables Assemblies RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Cable Assemblies/Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables Assemblies | |
| Manufacturer | MOLEX | |
| Packaging | P=0.30mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 10
10 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 4.2551 | $ 4.26 |
| 10+ | $ 4.1603 | $ 41.60 |
| 30+ | $ 4.0992 | $ 122.98 |
| 100+ | $ 4.0366 | $ 403.66 |
Standard Packaging1000/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |



