TST TA1584A
| Manufacturer | TSTAsian Brands |
| MPN | TA1584A |
| LCSC Part # | C19631575 |
| Packaging | SMD,3x3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SAW Filter SMD |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/SAW Filters | |
| Manufacturer | TST | |
| Packaging | SMD,3x3mm | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Frequency - Center | 1.568GHz | |
| Attenuation | 35dB;59dB;38dB | |
| Insertion Loss | 2.2dB | |
| impedance | 50Ω |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 4,293
4,293 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.0403 | $ 1.04 |
| 10+ | $ 0.854 | $ 8.54 |
| 30+ | $ 0.7519 | $ 22.56 |
| 100+ | $ 0.6352 | $ 63.52 |
| 500+ | $ 0.585 | $ 292.50 |
| 1,000+ | $ 0.5607 | $ 560.70 |
Standard Packaging1000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



