BOURNS 5623
| Manufacturer | |
| MPN | 5623 |
| LCSC Part # | C19563105 |
| Packaging | Through Hole,D38.1xL28.2mm |
| Customer # | |
| Description | ±10% Through Hole,D38.1xL28.2mm Fixed Inductors |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | BOURNS | |
| Packaging | Through Hole,D38.1xL28.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 24 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 18.0196 | $ 18.02 |
192+ | $ 7.19 | $ 1380.48 |
504+ | $ 6.9502 | $ 3502.90 |
1,008+ | $ 6.8319 | $ 6886.56 |
Standard Packaging 24/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$